Mesaj gönder
HEBEI HOLDEN MACHINERY
Ana sayfa

HEBEI HOLDEN MACHINERY

HEBEI HOLDEN MACHINERY

1 2
HEBEI HOLDEN MACHINERY HEBEI HOLDEN MACHINERY
şirket Profili

Hebei Holden Makine Ekipman Satış Co., Ltd.Makine, özellikle kağıt hamuru kalıplama makinesi, özellikle yumurta tepsisi yapma makinesi profesyonel bir üreticisidir.Çin'in Hebei Eyaleti, Shijiszhuang Şehrinde bulunmaktadır.Trafik çok uygundur, Zhengding Uluslararası Havaalanından arabayla sadece 30 dakika uzaklıktadır ve Tianjin limanına bitişiktir.1993 yılından bu yana, Holden Makine, çeşitli kağıt hamuru kalıplama yumurta tepsisi makinesi ve diğer makine ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanmıştır.

 

Çin HEBEI HOLDEN MACHINERY şirket Profili 0

 

Yumurta Tepsisi Makinelerimiz arasında HY-F1000, HY-F1500, HY-3 * 4, HY-4 * 4, HY-4 * 8, HY-5 * 8, HY-5 * 12 ve HY-6 * 12 bulunmaktadır.Biz Holden Makine, selüloz kalıplama makinesini ileri teknoloji, yüksek kalite, yüksek verim, kolay kullanım ve uzun hizmet ömrü temelinde üretmektedir.Makinemizi cesurca ve güvenle satın alabilirsiniz.Yatırım maliyetinizi düşürmek için uzun yıllardır üretim teknolojisini geliştirmeye odaklanıyoruz.

 

Çin HEBEI HOLDEN MACHINERY şirket Profili 1

 

Holden Makine, en iyi profesyonel yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir, yüksek nitelikli bir personele sahiptir.Tasarım geliştirmeden imalata, muayene testlerine kadar, yurtdışında teknik hizmetler profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanmaktadır.
Makinenin kalitesini ve istikrarını sağlamak için gelişmiş üretim teknolojisini kullanıyoruz.Müşterilere uygun fiyatlı, yüksek kaliteli makine sağlamak.Avantajları, kalite ve maliyet açısından tam fayda sağlamak için Siemens, Schneider ve Çin'deki üretim ve imalat ile işbirliği yapıyoruz.Makinenin bu iyi performansını kanıtlamak için Çin'deki en iyi tedarik zincirine ve parça üreticilerine ve sağlam bir kalite ve yenilik siciline sahibiz.

 

Çin HEBEI HOLDEN MACHINERY şirket Profili 2

 

Müşterilerin tüm yumurta tepsisi üretim hattını iyi bildiğinden emin olmak için, destek müşterileri, makinenin kalitesini ve işlevini kontrol etmek için işleme ve makineyi görmek için fabrikamıza gelir.Böylece müşteriler kalite ve servis makineleri konusunda endişelenmezler.

 

Çin HEBEI HOLDEN MACHINERY şirket Profili 3

 

Kaliteli ürün performansı ve iyi itibar, ürünlerimiz yalnızca Çin'de başarılı satışlar değildir ve aşağıdakiler dahil olmak üzere dünyadaki 80'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir: Suudi Arabistan, Mısır, Mali, Cezayir, Angola, Fildişi Sahili UZ , Kazakistan, Pakistan, Nepal, Burma, Bangladeş, Filipinler, Endonezya ve diğer ülkeler, makine büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

 

Çin HEBEI HOLDEN MACHINERY şirket Profili 4

 

Kurumsal Misyon

Ekibin hayallerini gerçekleştirmesine, müşterilerin değer yaratmasına ve toplum için sorumluluk almasına yardımcı olun.
Kurumsal stil

Mükemmelliğin peşinde, performans önce gelir;şimdi harekete geçin, hizmet önce gelir.
Girişimci ruh

kendini geliştirmeye konsantre ol.
Kurumsal etik

Başkalarına sadık olun, dürüst olun, iyi hizmet edin, insanları erdemle kazanın;iyi kalite, iyi itibar, pratik girişimcilik ve erdemli iş.

Çin HEBEI HOLDEN MACHINERY şirket Profili 5

 

SİZİN İÇİN HAZIRIZ, ŞİMDİ BİZE SORULARINIZI GÖNDERMEK İÇİN HOŞ GELDİNİZ!

 

 

Geçmiş

Hebei Holden Machinery Co., Ltd.Çin'in Hebei Eyaleti, Shijiszhuang Şehrinde bulunmaktadır.Trafik çok uygundur, Zhengding Uluslararası Havaalanından arabayla sadece 30 dakika uzaklıktadır ve Tianjin limanına bitişiktir.

1993 yılında başlangıç ​​işi olarak küçük bir kağıt hamuru kalıplama makinesi atölyesi kurduk, o zamanlar sadece 500 adet / saat basit pistonlu tip ve yarı otomatik yumurta tepsisi makinesi cihazı üretebiliyordu.

1996 yılında makine fabrikasını kurduk, teknoloji gelişti, makine kapasitesi 2000-3000 adet / saat, tam otomatik üretim hattına ulaştı.

2002 yılında pazarımızı genişletmek amacıyla dış ticaret pazarını açmak için uluslararası ticarete başlıyoruz ve Zengtuo gibi kendi ticaret şirketi şubelerimiz var.

2012 yılında, kendi dış ticaret departmanımızla, diğer birçok ticaret şirketi ve denizaşırı temsilci, yumurta tepsisi makinelerinde iş yapmak için bizimle işbirliği yapmaktadır.
2018 yılında yumurta tepsisi makinelerinin satış hacmi ilk sırada yer alarak Çin'deki birkaç profesyonel yumurta tepsisi makinesi işletmesinden biri oldu.
2020 Yılında, birçok müşterinin farklı taleplerini karşılamak, Holden makine şirketi kurmak, diğer makine alanlarında çalışmaya başlamak, herkesin bizimle işbirliği yaparak makinelerimizle para kazanmasını umuyoruz.
Dünyanın dört bir yanındaki kağıt hamuru kalıplama makinesini, büyük çiftlik sahibi ve kağıt üretim fabrikasından küçük bireysel atölyeye kadar dünya çapında geniş bir müşteri yelpazesine tedarik ediyoruz ...
Şu anda Çin'deki kağıt hamuru kalıplama makinesinde lider üreticilerden biri haline geldik.Farklı türde kağıt hamuru kalıplama makinesi, kağıt hamuru paketleme ürünleri ve kalıpları geliştirip üretebiliyoruz.Özel üretim ve işleme dahil olmak üzere mevcut en gelişmiş üretim yeteneklerini sunuyoruz.
Karşılıklı gelişim ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz.

Potansiyel alıcıların bizimle iletişime geçmesini memnuniyetle karşılıyoruz.

 

Hizmet

Ön Satış Hizmeti

Teknik Destek
Müşterilerle erken aşama iletişim sırasında, müşterinin uygun bir makine türü seçmesine, teknik departmanla saha planlaması yapmasına ve ekipmanın gerçek ihtiyaçlarına göre ekipmanın belirli parametrelerini ve spesifikasyonlarını sağlamasına yardımcı olacağız.Her müşteri için özelleştirme yapabilir ve onlar için tek elden çözümler sunabiliriz.
Satın Alma Hizmeti

Tam İşbirliği ve Kalite Garantisi
Fabrika, ekipmanı kesinlikle sözleşmeye uygun olarak üretir.
Satış sonrası servis
Satış sonrası hizmet departmanı, satış, teknik, üretim ve kalite kontrol departmanları ile işbirliği yaparak tüm üretim sürecini takip edecektir.Ayrıca servis departmanı üretimin ilerlemesini satış departmanına raporlayabilir ve üretimin tüm sürecini de kaydedebilir.
Aynı zamanda, teknoloji departmanının üretim ve devreye alma sırasındaki ani sorunların çözülmesine yardımcı olabilir ve ekipmanın herhangi bir olmadan teslim edilmesini sağlamak için satış departmanı, satın alma ekibi ve kalite kontrol departmanına ürünlerin teslimatında yardımcı olabilirler sorunlar.
Hizmet Konsepti

Müşteri Odaklı, Kendi Markamızı Oluşturun.SİZİN MEMNUNİYETİNİZ BİZİM BAŞARIMIZDIR!

 

Ekibimiz

Çin'deki kağıt hamuru kalıplama makinesinin önde gelen tedarikçilerinden biri olan Holden Machinery, ileri teknolojiyi, en iyi kaynakları ve en güçlü teknisyen, mühendis, pazarlama ve hizmet ekibini kavrar.Bu arada, teknolojinin gelişmesine çok daha fazla odaklanın ve dünyadaki daha fazla insanın çevreyi korumanın ve para kazanmak için atıklardan kağıt yumurta tepsileri yapmanın anlamını bilmesini sağlayın.

 

 

Eğitim, tüm üyeler için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve yaşamın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

 

 

Profesör Shi tarafından "nasıl olağanüstü olunur" eğitimi

 

 

Alibaba yöneticisi Li tarafından "Takım İşbirliği" eğitimi

 

Kurumsal Misyon

Ekibin hayallerini gerçekleştirmesine, müşterilerin değer yaratmasına ve toplum için sorumluluk almasına yardımcı olun.
Kurumsal stil

Mükemmelliğin peşinde, performans önce gelir;şimdi harekete geçin, hizmet önce gelir.
Girişimci ruh

kendini geliştirmeye konsantre ol.
Kurumsal etik

Başkalarına sadık olun, dürüst olun, iyi hizmet edin, insanları erdemle kazanın;iyi kalite, iyi itibar, pratik girişimcilik ve erdemli iş.

 

SİZİN İÇİN HAZIRIZ, ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME HOŞ GELDİNİZ!

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Holden

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 8000000-10000000

Yıl kurulan : 1993

İhracat p.c : 80% - 90%

Fabrika