Mesaj gönder
Ana sayfa

HEBEI HOLDEN MACHINERY Fabrika turu

Müşteri yorumları
Holden Makine desteğiyle 10 yılı aşkın süredir yumurta tepsisi makine sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

—— Justion Augstin

Güney Amerika'daki yumurta tepsisi fabrikasıyız, Holden Makine Çin'deki en iyi tedarikçidir, bana yumurta tepsisi makinesinde en büyük desteği ve yardımı veriyorlar.

—— Martin David

Arap Ülkelerinde bir ticaret şirketi yöneticisiyim, Holden Makine ile uzun süredir işbirliği yaptık, yumurta tepsisi makinesi imalatında profesyonel ve satış öncesi ve satış sonrası% 100 hizmet.

—— Muhammet Ahmet

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Üretim hattı

  Sektörümüzde uzmanlaşan üreticilerle çalışıyoruz.Her zaman “Kalite ilk, müşteri en önemlisidir” diye ısrar ettik.Daha iyi ve daha ucuz ürün sağlıyoruz.Dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz!

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY fabrika üretim hattı 0

   

  Yumurta tepsisi ekipmanı İşleme

   

  Atık kağıt hammadde olarak kullanıldıktan sonra hamur haline getirilip kırılarak hammadde haline getirildikten sonra kalıplama, kurutma ve şekillendirme işlemleriyle nihai kağıt ve plastik ürünler üretilir.
  Yumurta tepsisi ekipmanı, üretim hattı esas olarak dayak sistemi, şekillendirme sistemi, kurutma sistemi, atık su geri kazanım sistemine ayrılmıştır.Şu anda, otomatik bariyer istifleme sistemine bazı yumurta tepsisi ekipmanları eklenmiştir.Otomatik bariyer istifleme sistemi, kağıt tepsisi ekipmanını daha otomatik hale getirir, bu da yumurta tepsisi üretim hattı için insan gücü ve zamandan tasarruf sağlar.Atık su geri kazanım sistemi, ülkenin çevre koruma gereksinimleri çağrısına yanıt olarak, atık suyun her yere boşaltılmasını önleyerek çevre kirliliğini azaltıyor.
  1. Selüloz kalıplama ekipmanı-yumurta tepsisi ekipmanının çırpma işlemi, ham atık kağıt artıkları hamur makinesine konur ve ardından hamur haline getirmek için su ve diğer hammaddeler eklenir.Aslında o atık kağıt artıklarının geri dönüştürülmesidir.
  2. Yumurta tepsisi şekillendirme makinesi, yumurta tepsisi makinesi olarak adlandırılır.Ana makinede farklı kalıplardan yapılmıştır.Elbette öğütme aletlerini şarap tepsileri ve ayakkabı tepsileri üretmek için değiştirmek de mümkündür.Bu, hamur kalıplama ekipmanının kalıplama işlemidir.
  3. Hamur kalıplama ekipmanı, yeni oluşturulan yumurta tepsilerinin kurutma işlemine başlar ve üç boyutlu sıcak hava ile yumurta tepsilerinin kısa sürede kurutulmasını sağlar.Sıcak hava içlerindeki nemi uzaklaştırır ve yumurta tepsileri üretilir.

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM
  Firmamız OEM $ ODM müşterilerinin ihtiyaçlarından farklı tipler için kendi benzersiz tasarımcı ekibine sahiptir!

   

  Kalıp İşleme

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY fabrika üretim hattı 0

   

  Makine İşleme

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY fabrika üretim hattı 1

   

   

 • Ar-Ge

   

   

  HEBEI HOLDEN MACHINERY fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
HEBEI HOLDEN MACHINERY

İlgili kişi: Ms. Zhang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)