Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Yumurta Tepsisi Yapma Makinesi

Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi

Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi

  • Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi
  • Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi
  • Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi
  • Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi
  • Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi
Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: hebei
Marka adı: Aolun
Model numarası: HY-F1000
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihraç paket
Teslim süresi: 20-50 iş günü
Ödeme koşulları: TT% 30 peşin, sevkiyat öncesi% 70 dengesi
Yetenek temini: Yılda 260 set
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün tipi: Yumurta Tepsisi Makinası İşlem türü: kağıt hamuru kalıplama makinesi
Şart: Yeni Kapasite: 1000 adet / saat
kalıp: 3 parça Voltaj: 380V / 220V
Kurutma Yöntemi: Güneşte Kurutma, Doğal Kurutma Emek: 3-4 kişi / vardiya
Atölye alanı: 60㎡ üstü Kurutma alanı: Güneşte 500㎡'nin üzerinde
Garanti: 1 yıl Satış sonrası servis sağlanan: Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendis, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek
Vurgulamak:

plastik yumurta tepsisi makinesi

,

kağıt hamuru yapma makinesi

Yeni İş için Küçük Kağıt Hamuru Kalıplama Tipi 1000pcs / h Yumurta Tepsisi Yapma Makinesi
 
1. Küçük yumurta tepsisi yapma makinesinin ürün tanıtımı
 
Yumurta tepsisi ekipmanı, hamur kalıplama ekipmanına ait bir çeşit kağıt tepsisi ekipmanıdır.Bu kağıt tepsisi ekipmanının üretimi çevre koruma endüstrisine aittir.Yumurta tepsisi daha çevre dostu olduğu için atık kağıtları da geri dönüştürebilir.Ülkemizde tanınmış ve çok iyi tanıtılmıştır.
Küçük kapasiteli yumurta tepsisi makinesi, ev kullanımı veya yeni iş kurmak için uygundur.Genellikle doğal kurutma (Güneşte kurutma) ile, enerji maliyeti yoktur, düşük yatırım, eski pistonlu tip makinelere göre daha kolay ve daha güvenli çalışır.
Yumurta tepsisi kalıplama makinesi hızı, alıcıların isteği doğrultusunda daha yavaş veya daha hızlı olacak şekilde ayarlanabilir ve kalıplar, alıcıların yumurta tepsisi örnekleri olarak özelleştirilebilir ve kurutucusuz yumurta tepsisi üretim hattı, gelecekte kurutucu ile yeniden eşleştirilebilir. ihtiyaç.
 
2. Kağıt yumurta tepsisi makinesinin Ana Özellikleri
Selüloz kalıplama teknolojisinin üretim teknolojisi hızla gelişmiştir.Temel işlem dört adım, hamur hazırlama, kalıplama, kurutma ve şekillendirmedir.Yurtiçinde, çoğunlukla yarı otomatik bir ekipmandır, ancak neredeyse tüm yurtdışında tam otomatik yüksek enerji tüketimli boru hatları vardır;
Yumurta tepsisi ekipmanı, çevirmeli tip, döner tip ve pistonlu tip olmak üzere üç yola ayrılabilir.Kağıt hamuru kalıplama makinesi, orta ölçekli ve standart olmayan endüstriyel kalıplama üretimi için uygun bir çevirme tipini benimser.Üretim döngüsü nispeten uzundur ve kalıp yatırımı büyüktür.Varil paketleme, büyük boyutlu şekilli ürünlerin üretimi için uygundur.Pistonlu, standart olmayan, küçük parti ve hızlı döngülü endüstriyel paketleme ürünleri için uygundur.
 
3. Yumurta Tepsisi Yapma Makinesi Teknolojisi
Kağıt hamuru kalıplanmış ürünler, son yıllarda hızla geliştirilen ve ahşabın yerine mükemmel bir şekilde kullanılan yeni ambalaj malzemeleridir.Kağıt hamuru kalıplama ürünleri şunları kullanır: Hammadde hamurlaştırma-bileşenleri-sıkıştırma kalıplama-kurutma-şekillendirme üretim süreci.Kalıplamadan sonra, iş parçasında büyük miktarda nem (yaklaşık% 55-60) kalır ve nihai ürünün nem içeriği% 12-14'tür.Bu nedenle, iş parçasının kurutma işlemi sırasında, iş parçasının genel ağırlığını oluşturan nem giderilir.Suyun bu kısmı, ısıyı su buharına çekerek uzaklaştırılmalıdır.Kurutma sürecindeki faz değişikliğinden dolayı enerji tüketimi çok fazladır ve hamurla kalıplanmış ürünler yüksek enerji tüketimli ürünlere işlenir.Bu nedenle kurutmanın enerji dönüşümü süreci üzerinde termal analiz yapmak gerekir.Analiz, kurutma ekipmanının tasarımını ve işlenmesini iyileştirebileceğinden, enerji kullanım oranını iyileştirebileceğinden ve hamur kalıplama ürünleri endüstrisinin üretim maliyetini düşürmek için çok önemli bir yol gösterici öneme sahiptir.
4. Kağıt hamuru yumurta tepsisi makinesinin prensibi
Atık kağıt hammadde olarak kullanıldıktan sonra hamur haline getirilip kırılarak hammadde haline getirildikten sonra kalıplama, kurutma ve şekillendirme işlemleriyle nihai kağıt ve plastik ürünler üretilir.
 
Yumurta tepsisi ekipmanı İşleme
Yumurta tepsisi ekipmanı, üretim hattı esas olarak dayak sistemi, şekillendirme sistemi, kurutma sistemi, atık su geri kazanım sistemine ayrılmıştır.Şu anda, otomatik bariyer istifleme sistemine bazı yumurta tepsisi ekipmanları eklenmiştir.Otomatik bariyer istifleme sistemi, kağıt tepsisi ekipmanını daha otomatik hale getirir, bu da yumurta tepsisi üretim hattı için insan gücü ve zamandan tasarruf sağlar.Atık su geri kazanım sistemi, ülkenin çevre koruma gereksinimleri çağrısına yanıt olarak, atık suyun her yere boşaltılmasını önleyerek çevre kirliliğini azaltıyor.
1. Selüloz kalıplama ekipmanı-yumurta tepsisi ekipmanının çırpma işlemi, ham atık kağıt artıkları hamur makinesine konur ve ardından hamur haline getirmek için su ve diğer hammaddeler eklenir.Aslında o atık kağıt artıklarının geri dönüştürülmesidir.
2. Yumurta tepsisi şekillendirme makinesi, yumurta tepsisi makinesi olarak adlandırılır.Ana makinede farklı kalıplardan yapılmıştır.Elbette öğütme aletlerini şarap tepsileri ve ayakkabı tepsileri üretmek için değiştirmek de mümkündür.Bu, hamur kalıplama ekipmanının kalıplama işlemidir.
3. Hamur kalıplama ekipmanı, yeni oluşturulan yumurta tepsilerinin kurutma işlemine başlar ve üç boyutlu sıcak hava ile yumurta tepsilerinin kısa sürede kurutulmasını sağlar.Sıcak hava içlerindeki nemi uzaklaştırır ve yumurta tepsileri üretilir.
Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi 0
 
5. Atık kağıt geri dönüşüm yumurta tepsisi makinesinin kullanımı
Kağıt tepsisi ekipmanının ürünü olan kağıt tepsisi, çok ideal astarlı yastıklamalı bir ambalajdır.Kağıt tepsisi neme dayanıklı, darbeye dayanıklı ve anti statik işlevlere sahiptir.Kağıt tepsisinin çalışma prensibi, atık kağıdın hammadde olarak kullanılması ve daha sonra hamur ve hamurun kırılarak hammadde haline getirilmesi ve ardından şekillendirme, kurutma ve şekillendirme ile nihai kağıt ve plastik ürünlerin üretilmesidir.Kağıt ve plastik ürünler.
1. Kağıt tepsisi ekipmanı birçok endüstride kullanılmıştır.Kağıt tepsisi fabrikaları tarafından tasarlanan şirketler arasında gıda, ilaç, gıda, kozmetik vb.
2. Kağıt tepsisi dış ambalaj teknolojisi sürekli olarak geliştirilmekte ve baskı süreci de sürekli olarak iyileştirilmektedir.Günümüz pazarının da güzel renkli ambalajlara ihtiyacı var.
3. Tüketici gereksinimlerimiz gelişmeye devam ederken, kağıt tepsisi dış ambalajının seviyesi de sürekli olarak iyileştirilmiştir.Kağıt tepsisi ekipman teknolojisi de sürekli olarak geliştirilmektedir.
Yumurta tepsisi yapma makinesi, yumurta tepsisi, meyve tepsisi, kahve tepsisi, ayakkabı sedyesi vb.Gibi tüm atık kağıt hamur kalıplama ürünlerini üretebilir.Yumurta tepsisi makinesini ve yumurta tepsisi kalıplarını ihtiyacınıza göre özelleştirebiliriz.
 
6. Yumurta Tepsisi Makinesinin Özellikleri
 

Modeli Kapasite Kalıplar Kurutma Sistemi Anma gücü
HY-F1000 1000 adet / saat 3 kalıp Kurutucusuz 34KW
HY-F1500 1500 adet / saat 4 kalıp Kurutucusuz 34KW
HY-3 * 4 2000 adet / saat 12 kalıp Kurutucusuz 54KW
HY-4 * 4 3000 adet / saat 16 kalıp Kurutucusuz 57KW

Yüksek Üretken Selüloz Yumurta Tepsisi Kalıplama Makinesi 1000pcs / H Düşük Enerji Tüketimi 1
 
7. Kağıt hamuru kalıplama makinesinin avantajı
Hamur kalıplama ekipmanı ürünlerinin malzemeleri çevre koruma, dayanıklılık, tamponlama, geri dönüşüm vb. İşlevlere sahiptir. Ülkemizde ve uluslararası pazarda ambalaj malzemelerinin çevre koruma gereksinimleri ile hamur kalıplama ekipmanı sürekli olarak geliştirilmiştir.Kağıt hamuru kalıplama ambalaj malzemeleri bize Tercih edilen ambalaj malzemesi denir.
1. Kağıt hamuru kalıplama ekipmanı ürün ambalajı, üretim verimliliğini artıran ve ambalaj malzemeleri için standart ambalajlamayı iyileştiren mekanize üretim ve paketleme ve mühürleme işlemlerine elverişlidir.
2. Kağıt hamuru kalıplama ambalaj malzemesi hafiftir, nakliyesi kolaydır ve navlun maliyetlerini düşürür.
3. Selüloz kalıplama ekipmanı ürünleri, emtia denetim geçişini hızlı bir şekilde geçebilir ve daha sonra orta maliyetten büyük ölçüde tasarruf sağlayan hızlı lojistiğe ulaşabilir.
 
8. Yumurta tepsisi yapma makinesi için servis
Kağıt yumurta tepsisi yapım ekipmanının satış öncesi servisi
1. Müşteri ihtiyaçlarına göre verimli ve uygun kağıt tepsisi üretim hattı tasarlayın.
2. Müşterinin tesis durumuna göre fabrika binasının yerleşimini tasarlayın ve kağıt destek ekipmanının yerini makul bir şekilde ayarlayın.
3. Çalışanları yönlendirmek ve eğitmek için kağıt tepsisi üretim hattının yerinde kurulumu ve devreye alınması.Makine sorunlarına 24 saat içinde yanıt verin.
 
Kağıt tepsisi ekipmanının satış sonrası servisi
1. Aşınan parçalar haricinde, tüm kağıt tepsisi ekipmanı bir yıl garantilidir.Garanti süresi boyunca yerinde servis sağlanır ve sorun, makine arızasından sonraki 72 saat içinde çözülür.
2. Kağıt tepsisi ekipman üreticileri, müşteri dosya bilgilerini oluşturur ve düzenli bakım gerçekleştirir.
3. Zor sorunları bire bir çözmek için 24 saat telefon ve e-posta teknik desteği sağlayın.
 

İletişim bilgileri
HEBEI HOLDEN MACHINERY

İlgili kişi: Ms. Zhang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

En iyi ürünleri
Diğer ürünler